همه دسته بندی ها
EN

صفحه اصلی>درباره ما

Weifang JS Trading Co., Ltd. یک شرکت تجارت و تولید مواد شیمیایی جهانی است که دفتر مرکزی آن در شهر WEIFANG، چین است. کارخانه مقر ما Weifang menjie chemical Co., LTD در منطقه توسعه اقتصادی-فناوری بینهای (منطقه توسعه اقتصادی و فناوری ملی) ویفانگ واقع شده است.
با اصل تجارت صادقانه و برد-برد، خدمات با کیفیت بالا و توسعه پایدار. ما روابط تجاری طولانی مدت و پایداری را با بسیاری از شرکت های شیمیایی معروف در داخل و خارج از کشور برقرار کرده ایم و حمایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.
در حال حاضر، کارخانه دارای کارخانه 2-اتیل آنتراکینون 3000 تن در سال با حقوق مالکیت معنوی مستقل است که به سطح فناوری پیشرفته در چین رسیده است، کلرید آلومینیوم بدون آب 2,500 تن در سال، کلرید پلی آلومینیوم 30،000 تن در سال، منیزیم. 100 تن در سال، علاوه بر این، زنجیره تامین کامل با گیاهان پشتیبان، مانند TCCA (اسید تری کلرو ایزوسیانوریک)، دی کلرو ایزوسیانورات سدیم (SDIC)، اسید سیانوریک، پودر ملامین، اسید سیتریک و غیره است. ما دارای تحقیق و توسعه و طراحی حرفه ای هستیم. قابلیت ها، ظرفیت تولید بسیار ماهر و سیستم خدمات پس از فروش کامل. ما همچنین در اندونزی، مالزی، ایالات متحده آمریکا، لهستان، روسیه، سنگاپور، پاکستان، ترکیه، ویتنام، برزیل، تایلند و غیره روابط مشتری عالی و بازارهای امیدوار کننده ای داریم.
شرکت بازرگانی Weifang JS، با مسئولیت محدود همیشه به فلسفه عملیات "اجازه دهید کارکنان خوشحال شوند، اجازه دهید مشتریان موفق شوند، به جامعه کمک کنند" پایبند است و خدمات با کیفیت بالا را با استفاده از محصولات پایدار و مقرون به صرفه با کیفیت بالا به مشتریان ارائه می دهد. و مشاوره تیم متخصص برتر